Olulised teated

Lugupeetud dr Epp Evardi patsient

Alates 20. oktoober 2023 teenindab nimistut N0037 ehk osutab Teile perearstiabi dr Virge Tiisma.

Patsientide vastuvõtt toimub endiselt kahel aadressil Tallinn, Ehitajate tee 27, Mustamäe Tervisekeskus, IV korrus ning Tallinn, Nõmme linnaosa, Jaama pst 11.

Lisainfo saamiseks palume ühendust võtta Osaühing Tallinna Perearstikeskusega helistades +372 637 7730 või e-maili teel: info [at] perearstikeskus.eu (info[at]perearstikeskus[dot]eu).

Lugupeetud dr. Marina Tarassova patsiendid! 

Alates 01.09.2023 lõpetab perearst Marina Tarassova töö ning Tervisekassa määrab Teile uue perearsti Juta Kogan. 

Vastuvõtukoha aadress ei muutu (Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Ravi tn 10d). 

Infot oma perearsti kohta saate alates 2. septembrist riigiportaali https://www.eesti.ee/et kaudu, helistades Tervisekassa numbrile 6696630 või e-postilt info [at] tervisekassa.ee

Juhul kui soovite määratud perearsti vahetada või ise valida, siis palun esitage taotlus otse soovitud perearstile

Lugupeetud Galina Bers patsient

Anname teada, et alates 01.08.2023 lõpetab tegevuse perearstina dr Galina Bers.

Uue perearsti leidmiseni saate arstiabi OÜ Narva Perearstikeskusest:

  • vastuvõtt Narva linn, Linda tn 1

  • telefon 3592031

  • e-post: npak73 [at] narod.ru  

Juhul kui soovite uut perearsti valida, siis on Teil võimalus igal ajal seda teha, esitades taotluse otse soovitud perearstile.

Lisainfot oma uue perearsti kohta saate riigiportaalist www.eesti.ee, Tervisekassa infotelefonilt numbril 669 6630 või e-postilt info [at] tervisekassa.ee

Lugupeetud dr Olga Kozina patsient

Dr. Olga Kozina lõpetas nimistuga N0226 töö 01.06.2023. Nimistule ei ole leitud uut perearsti. Nimistule leiti küll pikaajalise otsingu järgselt asendaja, kuid asendaja loobus asendamisest vahetult enne asendusperioodi algust. Ei ole mõistlik jätkata nimistuga olukorras, kus nii perearsti kui asendusarsti leidmine ei ole tõenäoline ning nimistus olevad inimesed peaksid teadmata ajaperioodi ilma perearstita olema. 

Sellest tulenevalt nimistu lõpetatakse. Nimistu lõpetamisel ilma perearstita jäänud isikud määrab Tervisekassa teistesse Harjumaal, teeninduspiirkonnas Lasnamäe tegutsevate perearstide nimistutesse. 

Nimistu jagamine toimub seisuga 01.06.2023. Infot oma uue perearsti kohta saate alates 2. juunist portaali terviseportaal.ee kaudu, helistades Tervisekassa numbrile 669 6630 või e-postilt info [at] tervisekassa.ee (info[at]tervisekassa[dot]ee)

Eeltoodu ei mõjuta inimese õigust vahetada perearsti, esitades taotluse perearstile, kelle nimistusse inimene soovib kuuluda. Kui soovite muud perearsti kui see, kelle nimistusse teid on määratud, palume leida endale sobiv perearst ning esitada talle taotlus tema nimistusse kuulumiseks.

Lugupeetud dr Nadežda Beloussova patsient

Alates 01.juuni 2023 lõpetab dr. Nadežda Beloussova töö nimistuga N0037.

Sellest tulenevalt teavitame, et nimistut hakkab teenindama alates 01.06.2023 dr Karin Pärnpuu, Mymed Perearstid OÜ.

Patsientide vastuvõtt toimub aadressil Tallinn, F.R. Kreutzwaldi 1. Endisel aadressil Tallinn, Sikupilli tn 7 enam alates 01.06.2023 vastuvõttu ei toimu.

Lisainfo saamiseks palume ühendust võtta Mymed Perearstid OÜ-ga helistades +372 6405030 või e-maili teel: perearst [at] mymed.ee (perearst[at]mymed[dot]ee)

Lugupeetud dr Katrin Suurvarik patsient

Alates 30.aprill 2023 lõpetab dr. Katrin Suurvarik töö nimistuga N0048.

Sellest tulenevalt teavitame, et  nimistut hakkab teenindama alates 01.05.2023 Perekliinik OÜ.

Patsiente hakkavad vastu võtma kõik Perekliinik OÜ arstid.

Patsientide vastuvõtt toimub aadressil Tallinn, Sõle 16. Endisel aadressil Tallinn, Sõle 63 enam alates 01.05.2023 vastuvõttu ei toimu.

Lisainfo saamiseks palume ühendust võtta Perekliinik OÜ-ga kirjutades pelgulinn [at] perekliinik.ee (pelgulinn[at]perekliinik[dot]ee) või helistades +372 666 5534

Lugupeetud dr Ülle Trumm (asendaja dr Ilme Last) patsient

Alates 1.märts 2023 ei asenda nimistut N0420 dr. Ilme Last,  nimistule ei ole leitud ka uut asendusarsti. Seega puudub nimistus olevatel inimestel alates 1. märtsist 2023 perearst ning sisuliselt on nimistusse kuuluvatel inimesed tekkinud olukorra tõttu võrdsustunud inimestega, kes ei kuulu perearsti nimistusse, s.t. neil ei ole perearsti.

Sellest tulenevalt teavitame, et  veebruari jooksul on nimistu patsientidel võimalik valida endale uus elukohajärgne perearst, edastades selleks nimistusse saamise avaldus allkirjastatuna uuele arstile. Palume teavitada ning esitada avaldus Tervisekassale, kui uue arsti nimistusse võtmisel esineb probleeme.

Avalduse ja lisainfot nimistusse registreerimise kohta leiab:

https://www.tervisekassa.ee/perearsti-valimine-ja-vahetamine

Kõigile dr. Trumm (nimistu asendaja dr Last) patsientidele, kelle Eesti rahvastikuregistri järgne elukoha aadress on Järva maakond ning perearsti vahetus ei õnnestu veebruari jooksul, määratakse Tervisekassa poolt uus perearst alates 01.03.23. Juhul kui Tervisekassa poolse määramise järgselt olete sattunud oma pereliikmetest eraldi nimistutesse või kui soovite perearsti vahetada või ise valida, siis on Teil võimalus igal ajal seda teha, esitades taotluse otse valitud perearstile.

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kui teil on küsimusi, siis palun pöörduge meie poole aadressil info@tervisekassa.ee või helistage meie infoliinile 669 6630.