Hambaravi

Suutervis on osa üldtervisest ja selle hoidmine on oluline igas eas. Tervisekassa rahastab lepingupartnerite juures suu- ja hambahaiguste ennetust ja ravi ning vältimatut hambaravi.  

Hambaravihüvitisi saab kasutada ainult Tervisekassaga lepingu sõlminud hambaraviasutustes. Hambaravi lepingupartnerite info leiad siit.  

Teenuse rahastamine on lastel ja täiskasvanutel erinev. Täpsema info leiab teemalehtedelt: 

Laste hambaravi 

Suukool on üleriigiline projekt, mis tegeleb laste ja noorte suu- ja hambahaiguste ennetusega. Projekti rahastab Tervisekassa ja tegevused planeeritakse ning viiakse läbi koostöös Eesti Hambaarstide Liiduga. Projekti eesmärgiks on tõsta teadlikkust suutervisest, et Eestis kasvaksid tervete hammastega lapsed. Suukool ei ole mõeldud ainult lastele, sealt leiavad vajalikku infot suutervise hoidmiseks ka täiskasvanud.  

Täiskasvanute hambaravi 

Võta meiega ühendust

Pöördu Tervisekassa poole, kui sul on küsimusi hambaravi teenuse kohta.

Sinu isikuandmeid sisaldavat teavet saame väljastada üksnes juhul, kui oleme veendunud sinu kui teabenõudja või selgitustaotluse esitaja isikusamasuses. Isikusamasuse tuvastamiseks on järgmised võimalused:

  • esitad e-posti teel digitaalselt allkirjastatud taotluse aadressile info [at] tervisekassa.ee (info[at]tervisekassa[dot]ee)
  • saadad omakäeliselt allkirjastatud taotluse Tervisekassasse posti teel: Lastekodu 48, Tallinn 10113
  • helistad Tervisekassa infotelefonile +372 669 6630 ja tuvastad oma isiku kas mobiil-ID või Smart-ID-ga

Tärniga (*) tähistatud väljad on kohustuslikud.

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kas leidsid lehelt vajaliku info?

Kui teil on küsimusi, siis palun pöörduge meie poole aadressil info@tervisekassa.ee või helistage meie infoliinile 669 6630.