9.oktoobril toimub teine kaugteenuste inspiratsioonipäev

Kutsume tervishoiuteenuse osutajaid ja kaugteenuste lahenduste pakkujaid osalema kaugteenuste inspiratsioonipäeval 2.0, mis toimub 09.oktoobril kell 10-12:30 veebiseminari vormis. 

Haigekassa ja tervishoiuteenuse osutajad on sel aastal üheskoos panustanud kaugteenuste arendamisse. Kaugteenuste arendamise eesmärk on laiendada võimalusi pakkumaks inimesele kõige mugavam, õigeaegsem ja kvaliteetsem arstiabi saamise viis. Kaugvastuvõtt on kasutusel alates eriolukorra algusest ning tänaseks on teenus rahastatud ka tavaolukorras korduva vastuvõtu läbiviimiseks eriarstiabis.

Seminaripäeval anname ülevaate kaugvastuvõtu senisest rakendamisest, tutvustame insipireerivaid kaugteenuste lahendusi ja räägime lähemalt peatselt välja kuulutatavast näidisprojektide konkurssist. Näidisprojektide konkurssi eesmärk on kiirendada kaugteenuste kasutuselevõttu tervishoius.

Seminar toimub veebiülekandena ning osalemiseks tuleb registreeruda siin. Päev enne üritust saadetakse kõigile registreerunutele link liitumiseks. Ülekanne salvestatakse ja on hiljem järele vaadatav.

Palun levitage kutset oma asutuste sees huvitatud isikutele!