Haigekassa esindusse tuleb edaspidi vastuvõtu aeg broneerida

Alates 18. maist avatakse klientide teenindamiseks haigekassa esindused Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Pärnus. Haigekassa klientide ja töötajate tervise kaitseks ning koroonaviiruse leviku piiramiseks minnakse üle eelregistreerimisega teenindamisele.

Haigekassa klienditeeninduse juhi Maris Liitmäe sõnul ei ole vähemtähtis ka klientide aja väärtustamine. „Eelregistreeritud vastuvõtu korral saame enne kohtumist telefoni või kirja teel välja selgitada pöördumise põhjuse. Võimalusel lahendame kliendi küsimuse e-teenuse või telefoni teel ilma, et inimene peaks eraldi esindusse tulema,“ selgitas Liitmäe.

Esindustesse kohaletuleku asemel palub haigekassa esmajärjekorras kasutada haigekassa e-teenuseid. Riigiportaalis www.eesti.ee saab mugavalt kasutada järgmisi haigekassa e-teenuseid:

Kui riigiportaali teenuste kasutamisel vajad abi, siis võta ühendust haigekassa klienditeenindusega, kes aitab Sind meeleldi telefoni või e-kirja teel.

Haigekassa esindusse vastuvõtu broneerimiseks tuleb endale valida sobiv aeg haigekassa broneeringusüsteemis või helistada klienditelefonile +372 669 6630. Telefoni teel vastame teile esmaspäevast neljapäevani kell 8.30-16.30 ja reedel kell 8.30-14.00. Broneeringusüsteemis reserveeritakse igale kliendile teenindusaeg 30 minutiks.

Hoiame tervist!